Szkoła Odkrywców Talentów


Artykuły

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ ODKRYWCÓW

2018-03-21
Powiększ zdjęcie

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW  W NASZEJ SZKOLE

 21.03.2018r. uczniowie klas gimnazjalnych oraz szkoły podstawowej w Dorohusku pomimo niesprzyjającej aury, przywitali kalendarzową wiosnę oraz wzięli udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Odkrywców Talentów. Nasza szkoła jest SZKOŁĄ ODKRYWANIA TALENTÓW, więc możemy pochwalić się uzdolnionymi uczniami w bardzo wielu dziedzinach. 

Czytaj więcej o: OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ ODKRYWCÓW

Szkoła pełna talentów

2017-06-14
Powiększ zdjęcie

04.06.2017r. do ZSO w Dorohusku na Piknik Rodzinny przybyły całe rodziny, by podziwiać zdolnych młodych artystów. Dzieci i młodzież zaprezentowała się podczas Festiwalu Talentów, jak co roku, w wielu kategoriach. Nie zabrakło śpiewu, tańca i gry na instrumentach, a wszystko to przy owacjach widowni, która głośno kibicowała swym ulubieńcom.

Czytaj więcej o: Szkoła pełna talentów

DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW SZKOLNYCH

2017-03-31

21.03.2017r. uczniowie gimnazjum i klas 4-6 szkoły podstawowej ZSO w Dorohusku nie tylko przywitali kalendarzową wiosnę, ale również  po raz kolejny wzięli  udział w obchodach Dnia Odkrywców Talentów. Była to doskonała okazja dla naszych uzdolnionych podopiecznych, by móc zaprezentować swoje talenty i zaskoczyć niebywałymi umiejętnościami.

Czytaj więcej o: DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW SZKOLNYCH

Festiwal talentów

2016-06-18
Powiększ zdjęcie

 Festiwal talentów w ZSO w Dorohusku odbył się 05.06.2016r. przy okazji cyklicznej imprezy kulturalnej, jaką jest Piknik Rodzinny. W rodzinny nastrój wprowadziły nas dzieci kl.0, wyśpiewując piosenki o Mamie i Tacie.

Czytaj więcej o: Festiwal talentów

DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW

2016-03-23

DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW w naszej szkole odbył się tradycyjnie 21.03.2016r. Najmłodsi uczniowie rozprawili się z Zimą, topiąc Marzanny i powitali Wiosnę w konkurencjach i zabawach ruchowych. Uczniowie kl. 4-6 uczestniczyli w szkolnej FAMILIADZIE. Uczniowie kl. gimnazjalnych wzięli udział w POTYCZKACH MATEMATYCZNYCH oraz w konkursie JAKA TO MELODIA? A ze zdjęć w galerii na naszej szkolnej stronie internetowej zobaczycie, że  pośród pierwszorzędnej zabawy, ruchu, wysiłku umysłowego i  śmiechu, nikt nie spostrzegł, kiedy do drzwi zapukała pani Wiosna:-)

Czytaj więcej o: DZIEŃ ODKRYWCÓW TALENTÓW

Kandydaci do SKUZ

2015-10-16

Kandydaci do Szkolnego Klubu Ucznia Zdolnego
2015/2016

 

 1. Gajur Piotr                              kl. 1bSP
 2. Litwiniuk Krzysztof                   kl 1b SP
 3. Paszkiewicz Wioletta               kl 1b SP
 4. Grel Krzysztof                        kl. 3a SP
 5. Dyczko Mateusz                     kl. 3b SP
Czytaj więcej o: Kandydaci do SKUZ

Festiwal talentów

2015-06-05
Powiększ zdjęcie

 Festiwal talentów w ZSO w Dorohusku odbył się 31.05.2015r przy okazji cyklicznej imprezy kulturalnej, jaką jest Piknik Rodzinny.

Swoje wokalne umiejętności zaprezentowała na scenie kl. VIb,  śpiewając piosenki dla Mamy. Uczennica kl. Ia gim Weronika Koguciuk zaczarowała wszystkich  piosenką „Cudownych rodziców mam”. Swoim śpiewem zauroczyła  również publiczność ucz. kl. IIIa Weronika Chomiarczuk,  a także uczniowie z klasy Ic SP, VIa SP, IIIb SP („Na majówkę” i „Rodzina leśników”). Nie zabrakło też naszych wspaniałych i utalentowanych dziewcząt i chłopców ze szkolnych zespołów wokalnych-Niezapominajki ze SP i Cantabile  GIM.

Czytaj więcej o: Festiwal talentów

Dzień Odkrywców Talentów

2015-03-24
Powiększ zdjęcie

 „Dzisiaj rano po cichutku przyszła wiosna pomalutku, 200 kwiatów zamówiła, zieleń wszędzie rozrzuciła. Wiosno, wiosno zostań z nami, okryj cały świat kwiatami”.   W tym roku w naszej szkole  Pierwszy Dzień Wiosny był obchodzony w niecodzienny sposób. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, tak aby dzień nie całkiem wolny od nauki uczniowie mogli przeżyć w sposób twórczy, wykazując się jednocześnie swoimi talentami. 21.03.2015 obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Talentów. Już  kolejny rok jesteśmy  Szkołą Odkrywców Talentów.  Funkcjonuje też u nas Szkolny Klub Ucznia Zdolnego.

Czytaj więcej o: Dzień Odkrywców Talentów

Uczniowie zdolni

2014-11-09

 w roku szkolnym 2014/15


 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 1. Waleczek Małgorzata kl. Ic
 2. Kawalec Julia
 3. Dobrzyńska Oliwia
 4. Zalichta Wiktoria
 5. Grel Krzysztof kl. IIa
 6. Kopeć Klaudia
Czytaj więcej o: Uczniowie zdolni

Klub ucznia zdolnego

2014-11-02

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku działa Szkolny Klub Ucznia Zdolnego.

Aby rozwijać się pod okiem nauczyciela w Szkolnym Klubie Ucznia Zdolnego uczeń musi spełniać następujące kryteria:

 1. Dziecko jest uczniem ZSO w Dorohusku.
 2. Uczeń bierze udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych zgodnych z jego zainteresowaniami.
 3. Kandydata do Szkolnego Klubu Ucznia Zdolnego zgłasza nauczyciel danego przedmiotu i wychowawca na podstawie obserwacji jego poczynań naukowych.
 4. Lista kandydatów do Szkolnego Klubu Ucznia Zdolnego jest do wglądu przez cały rok na stronie internetowej ZSO w Dorohusku, a pod koniec roku szkolnego na stronie pojawia się lista z uczniami, którzy uzyskali Tytuł Ucznia Zdolnego.
Czytaj więcej o: Klub ucznia zdolnego