Edukacja wczesnoszkolna

Artykuły

Wspomnienie wakacji

2018-10-16
Powiększ zdjęcie

W ramach dodatkowych zajęć artystycznych uczniowie klas 2 rozwijają swoje talenty  plastyczne, wykonując różne prace. Tematem przewodnim zajęć wrześniowych było „Wspomnienie wakacji"  (klasa 2a) i „Jesień” (klasa 2b). Wszystkie prace zostały starannie wykonane i znalazły swoje miejsce na wystawkach szkolnego korytarza.

Czytaj więcej o: Wspomnienie wakacji

Wiosenna łąka

2018-05-18
Powiększ zdjęcie

Wiosenna łąka namalowana przez dzieci z oddziału 0 ,,c'' na zajęciach z innowacji plastycznej.

Czytaj więcej o: Wiosenna łąka

Syrenka Warszawska

2018-05-18
Powiększ zdjęcie

Dzieci z oodziału 0 ,,c''  poszerzyły swoje wiadomości na temat stolicy Polski. Poznały legendę Warszawy i jej zabytki. Na zajęciach z innowacji plastycznej wykonały herb Warszawy.

Czytaj więcej o: Syrenka Warszawska

Wiosenna łąka

2018-05-19
Powiększ zdjęcie

Na zajęciach „Wiosna do nas przybywa-swe kolory odkrywa” rozmawialiśmy o ogrodach, zielonej łące i mieszkańcach stawów. Dlatego też  na zajęciach plastycznych z innowacji malowaliśmy farbami wiosenną łąkę na gazie.

Czytaj więcej o: Wiosenna łąka

Warszawska Syrenka

2018-05-18
Powiększ zdjęcie

Dzieci z oddziału 0b przez tydzień rozmawiały o Polsce.  Poznały zabytki Krakowa i Warszawy oraz legendy związane z tymi miastami. A na zajęciach plastycznych z innowacji  robiły herb Warszawy techniką  kolażu. Wykorzystały włóczkę, kolorowy papier, gazety i kredki.

Czytaj więcej o: Warszawska Syrenka

Kanapki

2018-05-12
Powiększ zdjęcie

Dzieci z oddziału 0b przez tydzień rozmawiały o zdrowiu.  Każdy przedszkolak wie, co trzeba robić, aby mieć dobrą kondycję i być zdrowym. Wie, jak dbać o zęby. Wie, że należy zdrowo się odżywiać i aktywnie spędzać czas.  Dlatego też dzieci samodzielnie robiły na zajęciach zdrowe kanapki.  Były smaczne.

Czytaj więcej o: Kanapki

Moje zwierzątko

2018-05-12
Powiększ zdjęcie

Dzieci z oddziału 0b przez tydzień rozmawiały o zwierzętach domowych i ich zwyczajach. Dowiedziały się, dlaczego hodujemy zwierzęta i co nam dają.  Dlatego też na zajęciach plastycznych mogły zrobić swoje ulubione zwierzątko - pieska lub kotka z włóczki.

Czytaj więcej o: Moje zwierzątko

Innowacja 0b

2018-04-18
Powiększ zdjęcie

Innowacja plastyczna 0b

2018-03-16
Powiększ zdjęcie

Koziołek Matołek

2018-03-23
Powiększ zdjęcie