Jesteś tutaj: Start / Sport

Sport

hala sportowa

 

Artykuły

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY DOROHUSK

2016-04-05
Powiększ zdjęcie

,,RAZEM PRZECIWKO NAŁOGOM’’

 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY DOROHUSK

Dorohusk, 31.03.2016r.

 Pod patronatem Wójta Gminy Dorohusk Pana Wojciecha Sawy w hali ZSO odbył się turniej halowej piłki nożnej pod hasłem ,, Razem przeciwko nałogom’’.W imprezie wzięło udział 8 drużyn naszego powiatu z roczników 2006 i 2007. UKS,, KIKS’’ DOROHUSK,SP DOROHUSK, SP BIAŁOPOLE, SP SAWIN, TAJFUN RUDA HUTA, SP WOJSŁAWICE, SP WIERZBICA, KSGCH ,, KŁOS’’ CHEŁM.

Czytaj więcej o: HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY DOROHUSK

Rozgrywki sportowe

2016-03-23
Powiększ zdjęcie

Międzygminna Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców

2016-02-13
Powiększ zdjęcie

11 lutego 2016r. nauczyciele Wychowania Fizycznego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku byli organizatorami Międzygminnej Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców. Reprezentanci Gimnazjum z Dorohuska rozegrali mecz z uczniami Gimnazjum z Dubienki.

Czytaj więcej o: Międzygminna Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców

Piłka ciągle w grze

2016-02-11
Powiększ zdjęcie

Gimnazjada Dziewcząt w Piłkę Ręczną – etap Powiatowy

2016-02-10
Powiększ zdjęcie

Dnia 10.02.2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku rozegrano eliminacje Powiatowe w Piłkę Ręczną dziewcząt Gimnazjum. W zawodach wzięły udział szkoły z Rejowca Osady, Rejowca Fabrycznego i Dorohuska.
Z całą pewnością Nasze dziewczęta zdobyły cenne doświadczenia, które będą miały przełożenie na wyższą lokatę w kolejnych turniejach. Zawody obfitowały w ogromne emocje i satysfakcję z grania w piłkę ręczną.

Czytaj więcej o: Gimnazjada Dziewcząt w Piłkę Ręczną – etap Powiatowy

XI GWIAZDKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

2015-12-19
Powiększ zdjęcie

Uczniowski Klub Sportowy „KIKS” w Dorohusku był organizatorem „XI Gwiazdkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej” dzieci zrzeszonych z rocznika 2003 i młodsi, który odbył się dnia 16 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku. W imprezie wzięło udział osiem drużyn z powiatu chełmskiego: SP Dorohusk (op. Grzegorz Świderski), Sawena Sawin (op. Piotr Sołoducha), Wojsławia Wojsławice (op. Grzegorz Jeleń), SP Żmudź (op. Jarosław Bureć), „Kłos” Chełm (op. Marek Tarnowski), Unia Białopole (op. Sławomir Leśnicki) , SP Wierzbica (op. Mariusz Pasicki), SP Ruda Huta (op. Marek Tarnowski).

Czytaj więcej o: XI GWIAZDKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

2015-12-05

W dniu 4.12.2015r. w Gimnazjum w ZSO Dorohusku odbył się ''Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej''. Do zawodów zgłosiły się wszystkie klasy. Losowanie drużyn, które przeprowadziły pani v-ce dyrektor Anna Grzywna i pedagog szkolny pani Anna Tworek zdecydowało o tym, że klasy IIa, IIIb, IIIa i IIb trafiły do grypy ''A'', natomiast grupę ''B'' utworzyły klasy Ia, Ib i IIc. Mecze trwały 2x po 4 minuty. Sędziowali trener Adrian Walczuk i Adam Dudek.

Czytaj więcej o: Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej