Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia

Wydarzenia

Artykuły

Co u Niebieskich Zeberek?

2017-12-21

Witam wszystkich sympatyków Niebieskich Zeberek i same ZeberkiUśmiech To, że o nas nie piszą, wcale nie świadczy o tym, że nic się nie dzieje, a wręcz przeciwnie. Wszystkie pracujemy jak mróweczki przez cały rokJ Angażujemy się w życie szkoły i społeczności lokalnejUśmiech

Czytaj więcej o: Co u Niebieskich Zeberek?

AKROBATYCZNE SENSACJE

2016-11-06

04.11.2016r. w lustrzanej sali ZSO w Dorohusku miały miejsce kolejne warsztaty w ramach projektu KOBIETY KOBIETOM. AKROBATYCZNE SENSACJE, czyli ćwiczenia rozciągające dla kręgosłupa poprowadziła p. Agnieszka Dąbrowska.

Czytaj więcej o: AKROBATYCZNE SENSACJE

KOBIETY - KOBIETOM

2016-10-12
Powiększ zdjęcie

To inicjatywa członkiń „Niebieska Zebra”, która ma na celu integrację kobiet z terenu gminy Dorohusk. Obejmie ona różne warsztaty, a w tym:

1.KULINARNE WARIACJE- DIETA  BEZGLUTENOWA,
2. AKROBATYCZNE SENSACJE (warsztaty z jogą),
3. PSYCHOLOGICZNE REWELACJE (warsztaty z coachem),
4. MODOWE INSPIRACJE (metamorfozy).

Czytaj więcej o: KOBIETY - KOBIETOM

RAJD PO OKOLICACH DOROHUSKA

2016-08-22
Powiększ zdjęcie

Wspaniale jest poczuć wiatr we włosach, zwłaszcza w czasie wakacji, jadąc na rowerze po okolicach Dorohuska Uśmiech Niebieskie Zeberki na jednośladzie pokonały już ponad 100 km. Cudowne są nasze krajobrazy, przekonajcie się sami, dołączając do nas Uśmiech

Czytaj więcej o: RAJD PO OKOLICACH DOROHUSKA

KAWIARENKA POD ZEBRĄ PODCZAS GMINNYCH DOŻYNEK

2016-09-02
Powiększ zdjęcie

28.08.2016r. w naszej Gminie odbyło się coroczne święto plonów na placu przed Pałacem Suchodolskich w Dorohusku. Przewidziano mnóstwo atrakcji: m. in. dożynkowe zawody wędkarskie, korowód dożynkowy ulicami Dorohuska, występy solistów, kapel i zespołów śpiewaczych również z Ukrainy oraz animacje kulturalne dla dzieci, nadburzański Bieg pod Prąd, kabaret „Czesuaf”, zespół „Top One”. A Niebieskie Zeberki w Kawiarence pod Zebrą uwijały się,aby wszystkim było również słodko Uśmiech

Czytaj więcej o: KAWIARENKA POD ZEBRĄ PODCZAS GMINNYCH DOŻYNEK

CO ZEBERKI ROBIŁY PODCZAS KABARETONU NAD BUGIEM

2016-08-26
Powiększ zdjęcie

23.08.2015 r. na placu przed Pałacem Suchodolskich w Dorohusku odbyła się plenerowa impreza zrzeszająca osoby niepełnosprawne z województwa lubelskiego o nazwie II Przegląd Występów Kabaretowych pt. „KABARETON NAD BUGIEM”.

Czytaj więcej o: CO ZEBERKI ROBIŁY PODCZAS KABARETONU NAD BUGIEM

VIII FORUM KOBIET AKTYWNYCH

2016-07-10
Powiększ zdjęcie

Od 1 do 2 lipca 2016 roku w Urszulinie (powiat włodawski) odbyło się VIII Forum Kobiet Aktywnych.
Forum Kobiet Aktywnych to coroczna konferencja upowszechniająca aktywność kobiet na obszarach wiejskich naszego województwa w różnych sferach działalności, w tym społeczno - kulturalnej.

Czytaj więcej o: VIII FORUM KOBIET AKTYWNYCH

Smaki tradycji

2016-06-19
Powiększ zdjęcie

„Smaki  tradycji - czwartkowe spotkania kulinarne” to 3 smakowite i przepyszne spotkania, które Stowarzyszenie Kobiet „Niebieska Zebra” mogło zorganizować dzięki środkom pozyskanym ze Starostwa Powiatowego w Chełmie.

Czytaj więcej o: Smaki tradycji

Warsztaty kulinarne

2016-04-27
Powiększ zdjęcie

Smaki Tradycji czwartkowe spotkania kulinarne

Czytaj więcej o: Warsztaty kulinarne

Warsztaty tworzenia palm

2016-04-26
Powiększ zdjęcie

Na zaproszenie Stowarzyszenia Kobiet „Niebieska Zebra” 26.04.2016r.gościliśmy w ZSO w Dorohusku Grupę Inicjatywną powiatu łęczyńskiego „Bez granic”. Wspaniałe kobiety z pasją, -pp. Nelly Jolanta Hankiewicz, Maria Chróścik, Iwona Kałużna- prowadziły warsztaty tworzenia palm.

Czytaj więcej o: Warsztaty tworzenia palm