Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

 2015-09-01

Nauczyciele

Imię i nazwisko

Nauczane przedmioty

mgr Marta Biesiada

logopedia, rewalidacja surdopedagogiczna, rewalidacja tyflopedagogicza

mgr Aneta Błaszczuk

matematyka, informatyka

mgr Magdalena Barszczewska

nauczyciel wspomagający

mgr Bernadetta Czyżewska

edukacja wczesnoszkolna, WDŻ

mgr Teresa Dudek

matematyka

mgr Julia Dybaluk

język angielski

mgr Anna Dziechciaruk

oddział przedszkolny

mgr Urszula Gajewska

język polski, język niemiecki

mgr Anna Grzywna

religia, plstyka

mgr Marek Grzywna

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, rewalidacja

mgr Marzena Grzywna

język polski

mgr Barbara Kawa

język angielski

mgr Joanna Koguciuk

religia

mgr Agnieszka Kościuk - Djabin

matematyka

mgr Anita Marcinek

informatyka, technika

mgr Małgorzata Meńczyk

edukacja wczesnoszkolna

mgr Halina Mysakowska

biblioteka

mgr Marta Ostasz

edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Ożóg

fizyka, chemia, matematyka

mgr Ewa Popek

oddział przdszkolny

mgr Stanisława Pusiak

świetlica szkolna

mgr Alina Prus

historia

mgr Dariusz Prus

historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Agata Radzięciak

wychowanie fizyczne

mgr Arkadiusz Słomka

wychowanie fizyczne

mgr Renata Sobczuk

język polski,

mgr Nina Soja

język polski

mgr Joanna Szaluś - Sawa

język niemiecki, język angielski

mgr Edyta Szewczuk

oddział przedszkolny, edukacja dla bezpieczeństwa, przyroda

mgr Joanna Szewczuk - Taras

biologia, przyroda, chemia

mgr Alicja Siudak

historia, plastyka

Ks. mgr Ryszard Winiarski

religia

mgr Anna Tworek

pedagog

mgr Marzanna Walczuk

świetlica

mgr Monika Walczuk

geografia, przyroda, WDŻ, doradztwo zawodowe

mgr Anna Waluda - Jabłońska

nauczyciel wspomagający, rewalidacja

mgr Marcin Watras

muzyka, rytmika

Joanna Wieliczko

edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Wierzbicka

język polski, plastyka (urlop)

Zuzanna Zienkiewicz

edukacja wczesnoszkolna




Pracownicy administracji i obsługi

Nazwisko i imię
Błaszak Wiesława
Ciemniecka Aneta
Hańczur Krystyna
Iwańczuk Irena
Jabłoński Andrzej
Lesiuk Beata
Lutruk Zdzisława
Łuciuk Agnieszka
Malinowska Mirosława
Mielniczuk Katarzyna
Nowosad Beata
Rogala Małgorzata
Skiba Danuta
Tokarska Helena
Tworek Krystyna
Walczuk Renata