Festiwal talentów 2019

Festiwal talentów w naszej szkole miał miejsce 02.06.2019r. Tego dnia odbył się XII Piknik Rodzinny. Jak co roku uczestnicy festiwalu zaprezentowali swoje talenty w wielu dziedzinach. Zdolności wokalne podziwialiśmy wsłuchani w słowa piosenek m.in.: Małe skrzydła, Dziękuję ziemi, Nie zapomnij, Radioactive, Szukaj mnie, Kolorowe jarmarki, Na majówkę i wiele innych.

O tym, że nasi uczniowie mają doskonały słuch muzyczny przekonaliśmy się, podziwiając niesamowity pokaz gry na perkusji. Talentem aktorskim i idealną dykcją pochwalili się uczestnicy przedstawień: Kopciuszek,  Książę i kopciuszek oraz kabaretu Atlas ucznia. Sprawności fizycznej, sprytu i siły możemy pozazdrościć (albo dołączyć do treningów) uczestnikom pokazów: karate, krav maga, hula hop czy  akrobatycznegoJ  Wszyscy, którzy chcieli sprawdzić bądź udoskonalić sprawność logicznego myślenia, mogli wziąć udział w zawodach szachowych albo w turnieju piłkarzyków. Nasi podopieczni trenują również swoje umiejętności strażackie pod czujnym okiem miejscowych OSP, a pokaz strażacki udowodnił nam, że w razie pożaru można na nich liczyć. Małego psikusa zrobiła wszystkim aura, która uniemożliwiła występ pozostałym artystom. Jednakże chociaż z nieba lunął nieoczekiwany deszcz, to nie zmył uśmiechu z żadnej twarzy.