Świąteczne sukcesy najmłodszych

,, Na nadchodzące Wielkanocne chcę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę wszystkim,aby te Święta były kolorowe jak w koszyczku pisanki, radosne jak małe kurczaczki i baranki. Niech obudzą w nas miłość i dobroć, tak jak czynią to dziecięce bajki . Zdrowych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego jajka oraz mokrego Śmigusa Dyngusa życzy Zespół Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie wraz z Marysią Gajur uczennicą klasy IIIa SP, która została laureatką konkursu  na ,,Kartkę Wielkanocną z Życzeniami''.

Praca Marysi została wydana w postaci ,,Kartki Wielkanocnej'' i rozesłana do partnerów i patronów ECB. Marysia zajęła też  II miejsce w ( kategorii 8-12 lat -pisanki tradycyjne) zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Chełmie. Brat Marysi Piotruś Gajur - uczeń kl. II b SP zajął natomiast I miejsce w tym samym konkursie w kategorii 5-7 lat. Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych.