Wycieczka do piekarni

Wycieczka do Chełma klas IV

W dniu 3 lutego 2017r. uczniowie klas IVa i IVb wyruszyli na wycieczkę do Chełma. Zwiedzanie rozpoczęło się od wizyty w piekarni „Grela”. Uczniowie dzięki temu mieli możliwość zapoznania się z pracą piekarza, zobaczenia  nowoczesnego wyposażenia piekarni i  zasmakowania pysznego, świeżo upieczonego chleba.

Następnie zwiedziliśmy  Chełmską Bibliotekę Publiczną im. Marii Pauliny Orsetti. Dzieci  były pod wrażeniem ogromnego księgozbioru i półczesnego wystroju biblioteki. Najwięcej emocji wzbudziła bogata oferta rozrywki nowej generacji: Xboxy, konsole i akcesoria. W zmodernizowanej, cyfrowej sali kinowej uczestnicy wycieczki z przyjemnością obejrzeli ciekawą bajkę.

Wycieczkę zakończyliśmy lekcją zasad savoir vivre w restauracji „Kozak” i smakowitym obiadem w miłym towarzystwie.