Zabawa choinkowa

W czwartkowe popołudnie dnia 9 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej im. kpt. Kazimierza Filipowicza Korda odbyła się zabawa choinkowa. Dzieci z klas IV -VI przy muzyce i grze kolorowych świateł mieli okazję poszaleć w rytm muzyki. W rolę dzidżeja wcielił się Jakub Latos z klasy II b, zaś za efekty specjalne Fabian Lewczuk z klasy VI b. W czasie imprezy w klasach odbyły się poczęstunki przygotowane przez rodziców.

Zabawę choinkową z wodzirejem mieli przygotowaną uczniowie klas 0-3 szkoły podstawowej w dniu 10 lutego 2017r., gdzie poprzebierani w stroje karnawałowe dzieci doskonale się bawiły.Tego samego dnia po zajęciach lekcyjnych imprezowali nasi gimnazjaliści. Atrakcją zabawy było karaokre przygotowane przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum.