BAL GIMNAZJANY 2016

11 czerwca o godzinie 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku odbył się Bal Gimnazjalny.   Motywem tegorocznego Balu był Londyn. Dekoracje sprawiły nam dużo trudności, ale daliśmy radę  i wyglądały one fantastycznie. Wykonywaliśmy je pod czujnym okiem naszych wychowawczyń, czyli Pani Renaty Sobczuk oraz Pani Anety Błaszczuk.

Nasze fenomenalne wychowawczynie również przyczyniły się do wykonania wystroju. Natomiast kroków poloneza nauczył nas nasz ulubiony trener Adrian Walczuk, który miał naprawdę dużo cierpliwości do nas. Włożył w naszą naukę całe serce i tego efekty zaowocowały właśnie 11 czerwca. Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych rodzicach, którzy byli całą noc obok nas i czuwali nad nami. To oni w głównej mierze przyczynili się do zorganizowania naszego Balu. Również niesamowicie uszczęśliwił nas fakt, że pojawiło się grono pedagogiczne oraz pracownicy naszej szkoły. Nie zabrakło również Dyrektor Szkoły Pani Aliny Prus, która zaszczyciła nas swoją obecnością. Wszystkim wyżej wymienionym chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za to, że poświęcili swój cenny czas, aby nam towarzyszyć w tym ważnym dla nas dniu. Ten wieczór na zawsze pozostanie w naszej pamięci i mamy nadzieję, że my jako ludzie, a przede wszystkim jako uczniowie zostaniemy w pamięci całej szkoły. Jeszcze raz dziękujemy za każdą pomoc i obecność w tym dniu.

„Jesteś - a więc musisz minąć, miniesz - a więc to jest piękne”