XI GWIAZDKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Uczniowski Klub Sportowy „KIKS” w Dorohusku był organizatorem „XI Gwiazdkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej” dzieci zrzeszonych z rocznika 2003 i młodsi, który odbył się dnia 16 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku. W imprezie wzięło udział osiem drużyn z powiatu chełmskiego: SP Dorohusk (op. Grzegorz Świderski), Sawena Sawin (op. Piotr Sołoducha), Wojsławia Wojsławice (op. Grzegorz Jeleń), SP Żmudź (op. Jarosław Bureć), „Kłos” Chełm (op. Marek Tarnowski), Unia Białopole (op. Sławomir Leśnicki) , SP Wierzbica (op. Mariusz Pasicki), SP Ruda Huta (op. Marek Tarnowski).

Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny „Kłos” Chełm, który w finale pokonał SP Dorohusk 1:0. Trzecie miejsce zajęła Unia Białopole.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Wojtiuk Konrad, Wojtiuk Kacper, Mołodecki Luiz, Korona Dominik, Alikowski Paweł, Popielnicki Adrian, Smagała Wiktor, Wojciszko Jakub, Sawicki Jakub, Roczon Norbert, Dyński Alan, Wilgos Jakub – (opiekun Marek Tarnowski).

Nagrody indywidualne, przyznane w kategoriach:

• najlepszy zawodnik turnieju – Wojciszko Jakub - „Kłos” Chełm
  • najlepszy zawodnik turnieju – Sarzyński Szymon – Unia Białopole

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „KIKS” w Dorohusku składa serdeczne podziękowania, Wójtowi Gminy Dorohusk oraz Dyrekcji ZSO w Dorohusku za wsparcie przy organizacji turnieju.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

nazwa szkoły/drużyny

opiekun

„KŁOS” CHEŁM