Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lista kandydatów przyjętych do przedszkola i oddziału przedszkolnego
Lista kandydatów przyjętych
do przedszkola i oddziału przedszkolnego
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dorohusku
na rok szkolny 2021/2022
Na podstawie art. 20zc ust. 3 ustawy z dnia 6 grudnia 2013r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz innych ustaw (Dz. U. z 2014r., poz. 7), Zarządzenia Nr 4/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku z dnia 09.02.2021r. w sprawie zasad i kryteriów rekrutacji
do przedszkola/oddziału przedszkolnego lub szkoły podstawowej, Komisja rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 4a/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku z dnia 09.02.2021r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym.
1. Przyjmuje na rok szkolny 2021/2022 niżej wymienionych kandydatów:
L.p. |
Nazwisko i imię dziecka |
1 |
Adaszkiewicz Lena |
2 |
Andruszewska Aleksansdra |
3 |
Antczak Oliwier |
4 |
Barszczewska Natasza |
5 |
Błaszczak Edyta |
6 |
Bojar Wiktor |
7 |
Buszko Fabian |
8 |
Chomiarczuk Izabela |
9 |
Chrzanowski Daniel |
10 |
Chwyć Antoni |
11 |
Chwyć Marlena |
12 |
Daniluk Natan |
13 |
Dumin Nikola |
14 |
Gadzicka Urszula |
15 |
Gerasim Pola |
16 |
Goleń Filip |
17 |
Grabowska Aniela |
18 |
Grzesiuk Jakub |
19 |
Grzywna Gabriela |
20 |
Grzywna Szymon |
21 |
Guzowska Kaja |
22 |
Hamulczuk Klaudia |
23 |
Harko Zuzanna |
24 |
Harmata Lena |
25 |
Hawryluk Oliwia |
26 |
Karczmarek Jakub |
27 |
Karczmarek Maria |
28 |
Kisielewicz Antoni |
29 |
Kloc Florian |
30 |
Kobryń Kajetan |
31 |
Koczura Krystian |
32 |
Koguciuk Lena |
33 |
Koguciuk Nikola |
34 |
Kogut Bartłomiej |
35 |
Kogut Dominik |
36 |
Kogut Michał |
37 |
Kogut Wiktor |
38 |
Kołtun Amelia |
39 |
Kornijczuk Piotr |
40 |
Kot Blanka |
41 |
Kowalczuk Eliza |
42 |
Kowalczuk Michał |
43 |
Kowalski Igor |
44 |
Kowalski Ksawery |
45 |
Kowalski Marcel |
46 |
Kozak Katarzyna |
47 |
Kozak Kinga |
48 |
Kozyrska Hanna |
49 |
Kraszewski Piotr |
50 |
Krupa Jan |
51 |
Lalik Michalina |
52 |
Lejman Alan |
53 |
Lisiecka Nela |
54 |
Łuc Emilia |
55 |
Macegoniuk Kaja |
56 |
Masełko Milena |
57 |
Masełko Nikola |
58 |
Matyszczuk Kacper |
59 |
Mękal Kornelia |
60 |
Michalska Julia |
61 |
Mielniczuk Lila |
62 |
Norko Maksymilian |
63 |
Olszewski Bartosz |
64 |
Ostapiuk Aleksandra |
65 |
Oszust Magdalena |
66 |
Otręba Maria |
67 |
Pedo Kuba |
68 |
Pedo Weronika |
69 |
Pendel Lena |
70 |
Pendel Maja |
71 |
Piechota Piotr |
72 |
Prucnal Kinga |
73 |
Prucnal Magdalena |
74 |
Raczyński Patryk |
75 |
Rajda Kornelia |
76 |
Romaniuk Martyna |
77 |
Rup Jakub |
78 |
Rup Wojciech |
79 |
Ruszczuk Hubert |
80 |
Ruszkiewicz Karolina |
81 |
Sacawa Krystian |
82 |
Sinkowska Pola |
83 |
Skoczylas Kornelia |
84 |
Skoczylas Wiktoria |
85 |
Soborski Brayan |
86 |
Sochocki Borys |
87 |
Stocka Anna |
88 |
Suchocka Aleksandra |
89 |
Suchocki Piotr |
90 |
Suprun Marcin |
91 |
Szałaj Brajan |
92 |
Szewczuk Maja |
93 |
Śladewski Jakub |
94 |
Ślusarczyk Szymon |
95 |
Ślusarczyk Zuzanna |
96 |
Tapałaj Hanna |
97 |
Tkaczuk Michał |
98 |
Walczuk Igor |
99 |
Walczuk Marcel |
100 |
Walczuk Paula |
101 |
Wichniewicz Szymon |
102 |
Wieliczko Jan |
103 |
Witkowski Szymon |
104 |
Włodarczyk Dominika |
105 |
Wójcik Maja |
106 |
Żebrowska Cirilla |
2. Po zakończonym postępowaniu rekrutacyjnym szkoła nie posiada wolnych miejsc.
3. Data podania do publicznej wiadomości listy: 13.04.2021r.
mgr Anna Grzywna
Wicedyrektor szkoły