Bajkolandia w szkole

Pani logopeda Marta Biesiada i pani pedagog Anna Tworek zachęcają uczniów klas 1-3 do udziału w projekcie pt. „Bajkolandia”. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w sali 79 o godz. 12.30-13.30. Zajęcia skierowane są do uczniów, którzy  napotykają trudności w nauce bądź chcą twórczo spędzić czas po lekcjach, przenieść się „na moment” do świata bajek.

W ramach zajęć organizowana jest 11.05.2015r. (termin został zmieniony ze względów technicznych). wycieczka do  Magicznych Ogrodów w Janowcu. Magiczne Ogrody to gry, zabawy z animatorem (1,5h) lub zwiedzanie z przewodnikiem (1,5h) oraz czas wolny na terenie parku.

Atrakcje przewidziane w czasie wolnym: * przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie * wizyta w krainie wróżek Smużek * zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym * zabawy w krainie Bulwiaków  *zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw i dmuchańcach * wstęp naMroczysko.

Koszt wycieczki: ok. 80zł (obiad wliczony w cenę), zapisy u p. pedagog :-)

Zapraszamy!!! Ilość miejsc ograniczona!!!