I już po wyborach

26 września uczniowie klas 4-6 dokonali wyboru swoich reprezentantów do Samorządu Uczniowskiego SP.

Po burzliwej kampanii, w której udział wzięło sześciu kandydatów (przedstawiając niezwykle barwne programy), kolejne klasy składały swoje głosy do specjalnej urny wyborczej pod nadzorem komisji, która po skrzętnym przeliczeniu kart do głosowania przedstawiła wyniki.

W ten sposób zwyciężczynią i tym samym Przewodniczącą została Paulina Michalska z klasy 6a, jej Zastępcą z drugim rezultatem okazała się młodsza koleżanka z klasy 5b – Roksana Krawczyńska, natomiast nie mniej ważną funkcję objęła Aleksandra Ostasz z klasy 6b, która jako nowa Sekretarz odtąd będzie czuwała nad stroną merytoryczną działalności samorządu.

W wyniku wyborów do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Przewodniczącym został Adam Dudek z klasy 1b, a jego zastępcami Katarzyna Uzarek i Aleksandra Denkiewicz z klasy 3a. Stanowisko Sekretarza przypadło Klaudii Neczaj z klasy 2a

Zwyciężczyniom gratulujemy, natomiast wszystkich, którym się tym razem nie udało oraz przede wszystkich zainteresowanym, lubiącym pomagać, wnosić coś nowego, zapraszamy do współpracy. Pamiętajmy, że to my wszyscy tworzymy Samorząd Uczniowski!