Laureaci Konkursu Czytelniczego

Dnia 16 maja 2018 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Czytelniczy zorganizowany przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Chełmie we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Chełmie w ramach programu działań sieci współpracy: Forum Nauczycieli Przedmiotów Humanistycznych „Dobre praktyki”.

Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozbudzanie wrażliwości literackiej, twórczego myślenia oraz nawyków właściwej rywalizacji.

Do konkursu przystąpiło 35 szkół z powiatu chełmskiego, z których, po eliminacjach szkolnych, do etapu okręgowego zakwalifikowało się 121 uczniów, a wśród nich byli także uczniowie z naszej szkoły: Maria Gajur, Aleksandra Trochimiuk, Kalina Stopa i Mateusz Gajur.

Dnia 22 maja odbyło  w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie uroczyste rozdanie nagród książkowych i dyplomów. Okazało się, że czas poświęcony na przygotowywanie się do konkursu i czytanie wskazanych w regulaminie 8 książek opłacił się, bowiem tytuł laureata zdobyło 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku

 Aleksandra Trochimiuk i Mateusz Gajur.

 

                                              Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie