Dzień Pluszowego Misia

27 listopada w naszej szkole obchodzony był Dzień Pluszowego Misia, w którym uczestniczyli uczniowie klas 0-3. W tym dniu wszystkie ukochane misie, wierni przyjaciele dzieci, opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z dziećmi do szkoły. W klasowych salach zrobiło się kolorowo i ,,misiowo’’.

Uczniowie wysłuchali wierszy o misiach w wykonaniu Agnieszki Juścińskiej i Mateusza Tolisza. Obejrzeli prezentacje multimedialną, z której poznali historię narodzin Pluszowego Misia oraz przypomnieli sobie postacie znanych i lubianych misiów- bohaterów książek i filmów animowanych.

Dzieci miały okazję wysłuchać ,,Bajki o Niedźwiadkach’’ czytanej przez panią Halinę Mysakowską.

Dodatkową atrakcją był  ,,Misiowy Quiz’’, w którym dzieci  rozpoznawali postacie Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona i Misia Coralgola. Dużo radości sprawiła wszystkim wspólna zabawa w naśladowaniu niedźwiadka i śpiewanie piosenek o misiach.

Na zakończenie wszyscy uczniowie zostali zaproszeni na ,,małe co nieco’’.