W poszukiwaniu wiosny

Wiosna zaczęła się już na dobre. Ale czy tak od razu widać jej ślady? W ich poszukiwaniu wyruszyli uczniowie Ia Gimnazjum. 27 marca, poszli całą klasą, razem z panią Teresą Dudek, ulicą Szkolną.

Odkryli, że na dobre, przebudziły się już komary oraz pająki. Rośliny powróciły do życia, a kwiaty zaczęły budzić swe kolory. Ptaki wróciły z ciepłych krajów i zasiedliły dawne gniazda, lub zbudowały nowe. Znalazło się wiele ptaków, które zechciały pozować do zdjęć, oraz kwiatów, nadających jeszcze piękniejsze kolory swoim pączkom i listkom. Łabędzie  dumnie pływały po wodzie. W pewnym momencie, nawet udało się zaobserwować jak startują. Bociany powróciły z ciepłych krajów i odnalazły swoje gniazda, by z ich wysokości spoglądać na świat.
Żaby i węże powychodziły z wód. Więc poproście swoich rodziców, by uważali na drogach ;)
Ps. Nie bądźcie obojętni, na piękno Wiosny. Wystarczy chcieć je zauważyć.