Konkurs Biblijny

W czwartek 26 marca w naszej szkole odbył się X Powiatowy Konkurs Biblijny. Zmagania z wiedzy biblijnej przeznaczone były  dla gimnazjalistów. Mottem tego konkursu były słowa z Ewangelii św. Mateusza ,,Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce Twoje’’.

Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów duchowym przesłaniem Nowego Testamentu oraz uświadomienie znaczenia Nowego Testamentu jako podstawy moralności chrześcijańskiej.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali uczniowie naszej szkoły: Karol Koguciuk, Monika Macegoniuk oraz Joanna Kruk. Tuż za nimi, zdobywając wyróżnienie, uplasowały się Dominika Kozdrój z Zespółu Szkół w Sawinie oraz Aleksandra Nowosad z Zespół Szkół w Białopolu.

Serdeczne podziękowania składamy sponsorom: Parafii Rzymskokatolickiej w Dorohusku, Państwu Jolancie i Mieczysławowi Seweryniukom , Wójtowi Gminy Dorohusk Wojciechowi Sawie oraz Zespołowi Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku.