Komunikat dla uczniów

Plany zajęć dla poszczególnych oddziałów:

I. Oddziały przedszkolne

1. Zajęcia w oddziałach przedszkolnych obowiązkowego przygotowania przedszkolnego prowadzone są zdalnie w godzinach 10.00 – 12.00.
  2. Zajęcia prowadzą wychowawcy oddziałów przedszkolnych.
  3. W trakcie zajęć z grupą należy włączyć dwa zajęcia w tygodniu z języka angielskiego w wymiarze 20 minut w dniach ustalonych pomiędzy wychowawcą grupy a nauczycielem.
  4. Wychowawca oddziału przedszkolnego wskaże rodzicom, w którym dniu tygodnia, po zakończeniu 2 - godzinnego spotkania z wychowawcą przeprowadzona będzie lekcja religii.

II. Oddziały I -VIII

1. Zajęcia edukacyjne są realizowane zgodnie z dotychczasowym planem zajęć  z tym, że czas trwania e-lekcji wynosi 20 minut.- dotychczasowy plan znajduje się na stronie internetowej szkoły
  2. Nauczyciel pozostaje do Waszej dyspozycji  przez całe 45 minut swojej lekcji.
  3. Łączny czas pracy ucznia przy komputerze nie może wynosić więcej niż liczba lekcji x 20 minut.

Uwagi:

1. Nauczyciele przyjęli różne formy prowadzenia zajęć zdalnych. O tym w jakiej formie pracują informują Was na bieżąco
  2. Nauczyciele pozostają do Waszej dyspozycji przez całe 45 minut swoich zajęć.
  3. Macie obowiązek brać udział w tych zajęciach niezależnie od ich formy i potwierdzać swoją obecność np. przez logowanie lub potwierdzenie odbioru maila. Jest to potwierdzenie obecności na lekcji.  I jest to bardzo ważne, ponieważ może stać się podstawą Waszej klasyfikacji, jeżeli ta kryzysowa sytuacja się przedłuży
  4. Mamy sygnały, ze nie do wszystkich docierają nasze maile. Jeżeli tak jest to kontaktujcie się ze swoimi wychowawcami.  Jeżeli w mailu jest błąd, to nie dotrze on do odbiorcy.
  5. Śledźcie stronę internetową szkoły. Odbierajcie maile i telefony od swoich wychowawców.