Drodzy Uczniowie!

Zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID -19 wymusiło zmianę techniki realizacji procesu dydaktycznego również w naszej szkole: z zajęć prowadzonych stacjonarnie w pomieszczeniach szkolnych na zajęcia prowadzone techniką „nauki na odległość”, tzw. zdalne nauczanie.

Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia żadnego z Was z obowiązku szkolnego /obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.

Organizacja nauki polega na tym, że jesteście uczestnikami procesu dydaktycznego poprzez poprzez informacje zamieszczane na stronie internetowej szkoły, w korespondencji mailowej z nauczycielami,  poprzez platformę edukacyjną.  Uczniowie  będą otrzymywali materiały dydaktyczne, informacje oraz będą mieli możliwość udziału w lekcjach prowadzonych on-line.

Twoja aktywność w  poszczególnych dniach i wykonywanie poleceń jest potwierdzeniem obecności na zajęciach. Wszelkie prace wykonywane przez Ciebie odsyłane są taką samą drogą elektroniczną   podlegają ocenianiu.

Jako dyrektor szkoły, informuję, że na stronie internetowej szkoły będą umieszczane  komunikaty. Proszę o dokładne ich przeczytanie!

Zwróć szczególną uwagę na: ( wkrótce zostaną umieszczone)
1)     wypis ze statutu szkoły, zwierający nowelizację wewnątrzszkolnego systemu oceniania;
2)     wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów;
3)     plan zajęć z dołączanymi tygodniowymi zakresami treści nauczania dla Twojej klasy.

Informuję, że w każdej chwili możesz skontaktować się z pedagogiem szkolnym.

Dane do kontakt z pedagogiem:
e-mail: annaewat@wp.pl

Jeśli masz trudności z obsługą komputera lub potrzebujesz nabyć umiejętności obsługi programów lub aplikacji wykorzystywanych w procesie zdalnego nauczania zachęcam do indywidualnych konsultacji z naszym informatykiem.

Kontakt z nauczycielami informatyki:
Poniedziałek -  piątek – 9.00 – 12.00

e-mail: tdudek1@wp.pl

e_mail: blaszczuk666@wp.pl

Nie opuszczaj własnego mieszkania! Szkolne obiekty są pozamykane.

Kontakt z dyrektorem szkoły, Aliną Prus: alprus@interia.pl

Kontakt z wicedyrektorem  Anną Grzywną: agmichalowka@wp.pl

Kontakt z nauczycielami uczącymi w Twojej klasie zostanie przekazany poprzez wychowawców.

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Niestety, wg informacji WHO,  młodzi ludzie też są narażeni na zakażenie.

Wszelkie kontakty ogranicz do Internetu lub innych środków komunikacji.

Pamiętaj, że dyrekcja szkoły i wszyscy nauczyciele pozostają do Waszej dyspozycji!

Życzę spokoju i sukcesów w e- nauce!

Dyrektor szkoły- Alina Prus