Apel dla rodziców

Apel do Rodziców!

W związku z zaistniałą sytuacją nauczyciele naszej szkoły wdrażają się do prowadzenia nauczania zdalnego.

W ostatnich dniach umieszczają na stronie internetowej szkoły materiały dla uczniów, by mogli się oni samodzielnie uczyć w domu.

Aby uczniowie nie czuli się przeciążeni nauką proszę, by pracowali zgodnie z planem lekcji na poszczególne dni tygodnia, który dotąd mieli w szkole.

Na chwilę obecną obowiązuje zasady, że:

–        uczniowie nie są oceniani,

–        nie przeciążamy ich pracami domowymi,

–        koncentrujemy się głównie na pracy z ósmoklasistami i z przedmiotami egzaminacyjnymi,

–        zgodnie z rekomendacjami MEN zachęcamy do zapoznawania się z e-materiałami publikowanymi na stronach internetowych,

Jest to dla nas wszystkich sytuacja nowa, do której w tym tygodniu się wdrażamy.

A przede wszystkim czekamy  na stosowne rozporządzenie MEN, które unormuje dany problem.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy ze szkołą.

Z poważaniem- Alina Prus