Obóz językowy

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w pięciodniowym Ogólnopolskim Obozie Językowym „EuroWeek- Szkoła Liderów” organizowanym w terminie 21.05-25.05.2015 roku. Obóz odbędzie się w malowniczo położonej górskiej miejscowości na Ziemi Kłodzkiej. Koszt obozu 320 zł. Obejmuje on pięciodniowy pobyt z 3 posiłkami, zajęcia z wolontariuszami z różnych krajów w języku angielskim, wycieczkę do Bystrzycy Kłodzkiej. Koszt dojazdu autokarem będzie uzależniony od ilości zgłoszonych osób.

Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży. Poziom języka angielskiego zostanie dostosowany do grupy.

Dodatkowe informacje na stronie www.efm.org.pl/

Zapisy u organizatorek obozu pani Barbary Kawy, pani Julii Dybaluk.

Serdecznie zapraszamy!