Zabawa choinkowa

W wigilię  Św. Walentego (13.02.2020 r.), w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa.
Zabawę przy muzyce poprzedziły występy klas, które miały zaprezentować swoją wersję dowolnej, wybranej przez siebie piosenki o miłości. Wszystkie prezentacje były bardzo udane i zaangażowało się w nie wielu uczniów. W przerwach między między występami czytane i wręczane były walentynki. Rozstrzygnięty został również quiz walentynkowy, który w przerwach między lekcjami przygotowały i przeprowadziły panie uczące języków obcych w naszej szkole.
Jednym z punktów występów artystycznych było przedstawienie ,,Dziewczynka z zapałkami" przygotowane i zagrane przez uczennice i uczniów z klasy 5a, pod opieką pani Renaty Sobczuk i pani Marzeny Grzywny.
W tym czasie kochani i jak zawsze niezawodni rodzice przygotowali poczęstunki.

Występ uczniów klasy 6c.

Zapraszamy rodziców do udostępnienia na naszej stronie materiałów multimedialnych wykonanych podczas zabawy choinkowej. Prosimy o kontakt z aministratorem strony e-mail tdudek1@wp.pl