Walentynki

Walentynki toczas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom ile dla nas znaczą i za co ich cenimy.

Do tradycji naszej szkoły przeszedł już coroczny zwyczaj obchodzenia walentynek. Jak co roku, Mały Samorządzik Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu zostały ustawione koszyczki, do których uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom podczas zabawy walentynkowej. W naszej szkole z okazji święta zakochanych, zorganizowany został konkurs na Najpiękniejsze Drzwi Walentynkowe, który został rozstrzygnięty i ogłoszony na ostatniej lekcji.

Po burzliwych obradach komisji konkursowej I miejsce przyznano klasie 1b, II miejsce –  klasie 2b, a III miejsce klasie 3b. Zwycięzcom gratulujemy!

Tego dnia królował tylko jeden kolor – czerwień, dlatego wszyscy uczniowie, jak i nauczyciele założyli ubrania w tym kolorze.