Ślubowaniw klas I

Ślubowanie klas pierwszych w naszej szkole odbyło się 29.10.2019 roku. Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych, w czasie których uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Następnie wszyscy złożyli ślubowanie  na sztandar szkoły. Po ślubowaniu wicedyrektor szkoły pani Anna Grzywna dokonała pasowania na ucznia.

W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do gron uczniów Szkoły Podstawowej w Dorohusku. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie prezenty ufundowane przez Radę Rodziców oraz słodkości przygotowane przez pana Wojciecha Sawę - wójta Gminy Dorohusk i panią Małgorzatę Sarzyńską - przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia Przestrzegania Prawa. Po uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.