SUKCESY MŁODYCH ARTYSTÓW

W dobie wszechobecnego szaleństwa czasoumilaczy lub, jak kto woli, czasopochłaniaczy w postaci różnych mediów internetowych, młodzi ludzie rzadko mają ochotę poświęcić więcej czasu na pozaszkolne inicjatywy artystyczne, takie jak konkursy. Mimo to udało się niedawno uczniom naszej szkoły odnieść pewne sukcesy, z których jesteśmy bardzo dumni.

Maja Stachniuk z klasy Ia zdobyła 16 grudnia 2019 r., stając w szranki z 1963 uczestnikami, nagrodę wydawnictwa Komiks Materia w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój anioł”. Szczegóły rozstrzygnięcia można zobaczyć na stronie MDK Krasnystaw

3. stycznia 2020 r. podsumowano z kolei  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na najładniejsza ozdobę choinkową organizowany przez SOSW w Dorohusku. Sukcesu gratulujemy Antoniemu Wierzbickiemu z klasy IIIa, który zajął I miejsce oraz Luizie Włodarczyk z IIIa i Domnice Michalskiej z Va, które otrzymały wyróżnienia.

Gorąco zachęcamy do rozwijania swoich talentów i udziału w konkursach, które przed Wami!