Konkurs w Siedliszczu

W środę 27 listopada br. odbyło się w Siedliszczu podsumowanie XVIII edycji konkursu o św. Janie Pawle II. Konkurs zorganizowany we wspomnienie 100 Rocznicy Wielkiego Polaka, zgromadził wiele osób z różnych szkół diecezji.

Wśród gości był obecny Dyrektor Wydziału Katechetycznego w Lublinie ks. dr Krzysztof Gałan, ks. proboszcz parafii dr Jacek Brogowski, Burmistrz Siedliszcza mgr inż. Hieronim Zonik oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siedliszczu mgr Aneta Dudek. Do grona laureatów zakwalifikowały się z naszej szkoły dwie osoby Zuzia Soborska  z kl. I (op. Joanna Koguciuk) i Kacper Dzieńkowski z kl. VII (op. ks Witold Gąciarz).

Zuzia wykonała kartka urodzinowa dla Jana Pawła II. Nagrodę otrzymała z rak ks. dr Krzysztofa Gałana.

Kacper napisał modlitwę do Jana Pawła II. Nagrodę otrzymał z rąk ks. proboszcza dr Jacka Brogowskiego. Na zakończenie uroczystości wydarzenie podsumował ks. Dyrektor wydziału Katechetycznego po czym nastąpiło wspólne, pamiątkowe zdjęcie oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników konkursu. Gratulujemy naszym laureatom.