Zabawa choinkowa

Dnia 29.01.2015r.w ZSO w Dorohysku odbyła się zabawa choinkowa. Część artystyczną rozpoczęła klasa 6b występem "Romeo i Julia"pół żartem, pół serio.Następnie uczennica z klasy 6a utwór pt. "Hallehujah" (czytaj:"Alleluja").

Z klasy 5b dziewczynki zaśpiewały dwie piosenki i w tym właśnie czasie uczennica zaprezentowała choreografię gimnastyczną, a chłopiec w zastraszająco szybkim tępie układał kostkę rubika. Pózniej trzy uczennice z klasy 4b przedstawiły układ taneczny. Chwilę przed końcem części artystycznej dzieci z klasy 4a zatańczyły i zaśpiewały dwa utwory. Ostatnim wystepęm był widowiskowy taniec dziewcząt z klasy 6b. Publiczność nagrodziła wielkimi brawami wszystkich wystepujących.

Zabawę choinkową rozpoczęła dynamiczna muzyka do której uczniowie wesoło i z ochotą zaczęli się bawić, a w przerwie dzieci pędem ruszyły do sal na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkie klasy grzecznie i ładnie się bawiły tańcząc w parach i kółkach. Fantastyczna zabawa choinkowa rozpoczęła wyczekiwane dwutygodniowe ferie zimowe.