GWIAZDKA W DOROHUSKU

14 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się XIV Gwiazdkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem  „Żyj Zdrowo” W imprezie wzięło udział osiem drużyn z rocznika 2006 i młodsi: SP Dorohusk, UKS „VOLLEY” Sawin, GKS „OGNIWO” Wierzbica, SPS Białopole, „GÓRNIK” Łęczna, SP Żmudź, SP Dubienka, KS „STRA” Leśniowice.

Po bardzo wyrównanej walce nasza drużyna zajęła 3 miejsce ustępując drużynie z Łęcznej – 2 miejsce i Wierzbicy która zwyciężyła w turnieju.

Naszą Szkołę w organizacji wsparli: Wójt Gminy Dorohusk oraz Gminny Klub Sportowy „GRANICA” Dorohusk.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Dawid Kiryczuk, Nikodem Prucnal, Dorian Iwańczuk, Adam Józaczuk, Waldek Fijałek, Bartek Gorzała, Sebastian Kowalczuk, Kacper Dzieńkowski, Maciek , Kuba Macegoniuk, Kuba Prączko, Natalia Wójcik.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

nazwa szkoły/drużyny