Bal Caritas

W sobotę 24 listopada 2018r. nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas uczestniczyli w V Międzypokoleniowym Balu Wolontariusza Caritas dla Niepodległej. Bal rozpoczął się odśpiewaniem Hymnu Polski z muzyką w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Polski z Warszawy. Następnie były przemówienia i polonez, którego prowadził ks. Wiesław Kosicki. A potem wszyscy bawili się do północy-to była wspaniała zabawa.

Dziękujemy opiekunkom Ewie Matczuk i Beacie Soczyńskiej ,że były z nami. Dziękujemy również tym, którzy  kupując cegiełkę - bilet wstępu na Bal wsparli akcję zakupu wymarzonych prezentów świątecznych dla małych podopiecznych Caritas Archidiecezji Lubelskiej w ramach akcji ,,Prezenty z nieba”. Cegiełki zakupili  i tym wsparli akcję ks . Ryszrad Winiarski, dyr. szkoły Alina Prus, wicedyrektor Anna Grzywna, Dariusz Prus, Monika Walczuk, Joanna Szewczuk Taras, Joanna Sawa, Julia Dybaluk, Anna Dziechciaruk, Ewa Popek, Anna Kogut, Łukasz Koziejowski, Róża Koguciuk.