Na narty do Chrzanowa

Dnia 23.01.15 odbył się wyjazd na narty do Chrzanowa. Wyjechaliśmy z Dorohuska  ok. godz. 8.00 autokarem. Kiedy dojechaliśmy na miejsce zaczęło się rozdawanie karnetów, przymierzanie kasków i najgorsza rzecz, zakładanie butów.

Kiedy już wszyscy byli gotowi pognaliśmy na stok. Na początku niepewnie zaznajamialiśmy się ze stokiem, posłuchaliśmy kilku cennych uwag instruktorów no i zaczęło się: rozgrzewka, chodzenie na jednej narcie potem drugiej, wcale nie było to takie proste jak się wydawało. Po godzinie może troszeczkę dłużej udawało już się niektórym utrzymać na dwóch nartach, ale po kilku zjazdach prawie wszyscy jeździli jakby urodzili się z nartami na nogach.

Niektórym szło to lepiej innym gorzej, ale najważniejsze jest to, że wszystkim się podobało, chociaż czasami było na prawdę bardzo ciężko. Zostanie nam bardzo dużo siniaków oraz wiele miłych wspomnień.

Wiemy jedno wrócimy tam za rok.