Zespół Szkolno-Przedszkolny
Osiągnięcia w konkursach/zawodach
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH/ZAWODACH
w roku szkolnym 2016/2017
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
SZKOŁA PODSTAWOWA
Lp. |
Nazwa konkursu/zawodów |
Imię i nazwisko ucznia/klasa |
Zajęte miejsce |
Opiekun |
1 |
Turniej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. |
Bartłomiej Antczak 3a Dominik Fulczyk 4a Kacper Kluk 3b Zuzanna Chwyć 3a Tobiasz Sinkowski 3c Piotr Kitaszewski 3c Krystian Iwańczuk 3c Nikodem Prucnal 3b |
III miejsce |
Adrian Walczuk |
2 |
Powiatowy Turniej Gwiazdkowy – Halowa Piłka Nożna |
Bartłomiej Gorzała 4b Dawid Koczołap 4b Oliwer Seger 4b Dawid Kiryczuk 4b Konrad Wolanin 4b Waldemar Fijałek 4b Maciej Borowik 4b Kacper Dzieńkowski 4b Sebastian Kowalczyk 4b |
III miejsce |
Adrian Walczuk |
3 |
XV Diecezjalny Konkurs Papieski |
Weronika Oleszczuk 2a |
laureatka |
Joanna Koguciuk |
4 |
Halowy Powiatowy Turniej Piłki Nożnej |
Kacper Grzywna 6b Krystian Chwyć 6a Łukasz Ruszkiewicz 6a Jakub Bielecki 5b |
I miejsce |
Grzegorz Świderski |
5
|
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Świąteczna Anioły” |
Aleksandra Chyla 6b |
II miejsce |
Małgorzata Wierzbicka |
6 |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Na najładniejszą ozdobę choinkową” |
Oliwia Mazurek 6a |
wyróżnienie |
Małgorzata Wierzbicka |
7 |
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kartka świąteczna przyrodą malowana” |
Piotr Gajur 2b Daria Hałas Ob |
Wyróżnienie I miejsce |
Anna Dziechciaruk Ewa Popek |
8 |
XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Nowym Testamencie |
Oliwia Mazurek 6a |
wyróżnienie |
Joanna Koguciuk |
9 |
Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Szachach o Puchar Wójta Gminy Dorohusk
|
Mateusz Gajur 5a Nikola Matczuk 6a Marysia Gajur 3a |
I miejsce II miejsce III miejsce |
Aleksander Czerepko |
10 |
XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w Szachach |
Mateusz Gajur 5a
|
II miejsce
|
Aleksander Czerepko |
11 |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na „Kartkę świąteczną z życzeniami” |
Maria Gajur 3a |
I miejsce |
Zuzanna Zienkiewicz Anna Dziechciaruk |
12 |
IX Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Plastyczny „Kartka i ozdoba wielkanocna” |
Piotr Gajur 2b Kamila Kloc 4a Aleksandra Chyla 6b |
III miejsce Wyróżnienie I miejsce |
Anna Dziechciaruk Małgorzata Wierzbicka |
13 |
XIX Powiatowy Konkurs „Palmy i pisanki wielkanocne” |
Karol Krupa 5a Piotr Gajur 2b Maria Gajur 3a |
I miejsce I miejsce II miejsce |
Małgorzata Wierzbicka Anna Dziechciaruk Zuzanna Zienkiewicz |
14 |
XVI Powiatowy Konkurs Mitologiczny „Odyseusz i inni” |
Mateusz Gajur 5a |
I miejsce |
Nina Soja |
15 |
IV Powiatowy Konkurs Piosenki Przyrodniczej „Tobie Ziemio Śpiewam”
|
Urszula Błaszczuk 0c Dominika Hałas 1 Patrycja Prucnal 1 Małgorzata Waleczek 3c Julia Kawalec 3c Maja Ruszkiewicz 3c Zespół Niezapominajki: Magdalena Marciniak 5b Julia Dziewiczkiewicz 5b Katarzyna Dziurian 3b Zofia Ostapiuk 4a Justyna Jakubowska 4a Marcelina Hawryluk 6a Weronika Kawalec 4a Beata Iwańczuk 5b Klaudia Kopeć 4a Maria Tarasek 6a Nikola Matczuk 6a Kalina Stopa 5b Zofia Ostapiuk 4a |
I miejsce wyróżnienie
II miejsce
I miejsce
III miejsce III miejsce |
Marcin Watras Bernadetta Czyżewska
Wanda Żur
Halina Mysakowska Marcin Watras |
16 |
Powiatowy konkurs ortograficzny |
Maria Gajur 3a |
II miejsce |
Zuzanna Zienkiewicz |
17 |
Ogólnopolski Konkurs „Planszowe podróże po literaturze” |
Mateusz Gajur 5a |
laureat |
Nina Soja |
18 |
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ w Chełmie |
Mateusz Gajur 5a |
III miejsce |
Anna Gajur |
19 |
III Otwarte Mistrzostwa MKS ARGOS |
Mateusz Gajur 5a |
I miejsce |
Anna Gajur |
GIMNAZJUM
Lp. |
Nazwa konkursu/zawodów |
Imię i nazwisko ucznia/klasa |
Zajęte miejsce |
Opiekun |
1 |
Kuratoryjny konkurs z biologii |
Joanna Kruk IIIb |
laureatka |
Joanna Szewczuk-Taras |
2 |
XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej „Miłosierni jak Ojciec” pod patronatem LKO |
Aleksandra Stadnicka IIa Katarzyna Korzeniewska Ib Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Joanna Koguciuk Anna Grzywna |
3 |
XV Diecezjalny Konkurs Papieski o Janie Pawle II |
Weronika Koguciuk IIIa Przemysław Prucnal IIa Dawid Trochimiuk Ib |
I miejsce III miejsce wyróżnienie |
Joanna Koguciuk
Anna Grzywna |
4 |
XXII Ogólnopolski Memoriał Szachowy Aleksandra Bełżyca o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj |
Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Marcin Watras |
5 |
VI Memoriał Reginy Gerleckiej w Szachach |
Marek Błaszczuk Ib |
III miejsce II miejsce |
Marcin Watras |
6 |
VII Otwarty Turniej Szachowy „Szach Królowi” o Puchar Prezydenta Miasta Lublin |
Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Marcin Watras |
7 |
VI Grand Prix Terespola w Szachach |
Marek Błaszczuk Ib |
III miejsce |
Marcin Watras |
8 |
IX Turniej Młodych Talentów „Szach Królowi” o Puchar Prezydenta Miasta Lublin |
Marek Błaszczuk Ib |
II miejsce |
Marcin Watras |
9 |
XIX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj |
Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Marcin Watras |
10 |
X Otwarty Turniej Szachowy 2016 |
Marek Błaszczuk Ib |
II miejsce |
Marcin Wtras |
11 |
Międzynarodowy Bieg Niepodległości |
Julia Gajewska IIIb |
III miejsce |
Arkadiusz Słomka |
12 |
Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Gimnazjum w Szachach |
Marek Błaszczuk I b Marcin Matczuk Ib Damian Albiniak Ib Weronika Iwańczuk IIb |
II miejsce |
Aneta Błaszczuk Marcin Watras |
13 |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczne Anioły” |
Aleksandra Sobczuk IIIc Aleksandra Ostasz IIb |
I miejsce III miejsce |
Małgorzata Wierzbicka |
14 |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Na najładniejszą ozdobę choinkową” |
Aleksandra Sobczuk IIIc Klaudia Macegoniuk Ib Patryk Macegoniuk IIb Julia Czyżewska IIb |
wyróżnienie III miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Małgorzata Wierzbicka |
15 |
XVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Nowym Testamencie |
Weronika Iwańczuk IIb Aleksandra Ostasz IIb |
III miejsce wyróżnienie |
Joanna Koguciuk |
16 |
Gimnazjada - potyczki architektoniczno przyrodnicze |
Aleksandra Sobczuk IIIc Aleksandra Sergijuk IIIc Przemek Prucnal IIa Joanna Kruk IIIb Klaudia Dobrzyńska IIb W. Derkacz IIa |
I miejsce
IImiejsce |
Monika Walczuk
J. Szewczuk-Taras |
17 |
III Powiatowy Konkurs Plastyczny pt.”Z tej ziemi się wywodzę, ta ziemia sercu memu bliska” |
Weronika Koguciuk IIIa Aleksandra Ostasz IIb |
II miejsce wyróżnienie |
Małgorzata Wierzbicka |
18 |
XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny „Palmy i pisanki wielkanocne” |
Przemysław Prucnal IIa Patryk Prączko Ia Mateusz Hajduk IIIa Aleksandra Sergijuk IIIc |
I miejsce II miejsce Wyróżnienie wyróżnienie |
Małgorzata Wierzbicka |
19 |
XVI Powiatowa Gimnazjada Szachowa |
Marek Błaszczuk Ib Marcin Matczuk Ib |
I miejsce II miejsce Drużynowo: III miejsce |
Aleksander Czerepko |
20 |
Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Szachach o Puchar Wójta Gminy Dorohusk |
Marek Błaszczuk I b |
II miejsce |
Aleksander Czerepko |
21 |
Turniej Młodych Talentów „Szach Królowi – 2017” |
Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Aneta Błaszczuk |
22 |
XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w Szachach |
Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Aleksander Czerepko |
23 |
II Turniej Młodych Talentów o Puchar Prezydenta Miasta Lublin |
Marek Błaszczuk Ib |
III miejsce |
Aneta Błaszczuk |
24 |
III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rachanie |
Marek Błaszczuk I b |
III miejsce |
Aneta Błaszczuk |
25 |
XI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kamień |
Marek Błaszczuk Ib |
III miejsce |
Aneta Błaszczuk |
26 |
III Turniej Młodych Talentów o Puchar Prezydenta Miasta Lublin |
Marek Błaszczuk Ib |
II miejsce |
Aneta Błaszczuk |
27 |
IX Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Plastyczny „Kartka i ozdoba wielkanocna” |
Jakub Michalski Ib |
II miejsce |
Małgorzata Wierzbicka |
28 |
IV Powiatowy Konkurs Piosenki Przyrodniczej „Tobie Ziemio Śpiewam”
|
Zespół „Contabile”
Martyna Swoboda Ib Aleksandra Ostasz IIb Daria Gołębiowska IIb |
I miejsce
II miejsce III miejsce III miejsce |
Halina Mysakowska Marcin Watras |
29 |
V Otwarty Turniej Szachowy „Szach Królowi” o Puchar Prezydenta Miasta Lublin |
Marek Błaszczuk Ib |
II miejsce |
Aneta Błaszczuk |
30 |
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach Szybkich |
Marek Błaszczuk Ib |
III miejsce |
Aneta Błaszczuk |
31 |
XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „25 lat PSP –Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” |
Marek Błaszczuk Ib |
laureat |
Małgorzata Wierzbicka |
32 |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN 2016 |
Marek Błaszczuk Ib |
I miejsce |
Aneta Błaszczuk |