Zebranie rodziców

Szanownie Rodzice !

Informujemy wszystkich rodziców o zebraniu, które odbędzie się w dniu 06.04.2017r. o godz. 15.30 na hali sportowej.

Podczas spotkania przeprowadzona zostanie prelekcja dla rodziców i nauczycieli na temat zagrożeń płynących z nieostrożnego korzystania dzieci z zasobów sieci.

Zwracamy się z prośbą do Państwa o przybycie na ww spotkanie, gdyż będą mogli uzyskać Państwo pomoc w zakresie wskazówek dotyczących zachowania bezpieczeństwa w korzystaniu przez dzieci z gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki dotyczącej niebezpiecznej gry pod nazwą „Niebieski Wieloryb”, która niesie szczególne niebezpieczeństwo w zakresie zdrowia i życia dzieci.

Szkolenie poprowadzi pani sierż. szt. Agnieszka Koszuk – Janicka z Wydziału Prewencji Komendy Miejska Policji w Chełmie

Apelujemy o jak najliczniejsze przybycie Państwa na to spotkanie, gdyż zagrożenie gier internetowych jest bardzo poważnym problemem zagrażającym naszym dzieciom.

Dyrektor ZSO w Dorohusku

p. Alina Prus