Pomoc dla uczniów

Szkoła oferuje pomoc dodatkową dla uczniów z najniższymi wynikami w nauce !

Szkoła wychodzi naprzeciw potrzebom uczniów, którzy uzyskali najniższe oceny w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.
Z przykrością stwierdzamy, że duża grupa uczniów, szczególnie w gimnazjum uzyskała wiele ocen niedostatecznych na I semestr.
Aby wesprzeć naszych uczniów nauczyciele prowadzą dodatkowe zajęcia wyrównawcze od marca 2017r., gdyż chcielibyśmy, aby najsłabsi uczniowie mieli szansę poprawienia jedynek i uzyskania promocji do klasy programowo wyższej.

W związku z tym uczniowie i ich rodzice zostali poinformowani, którzy nauczyciele prowadzą zajęcia i kiedy się one odbywają oraz zobligowani do korzystania z dodatkowego wsparcia na terenie szkoły.
Lekcje dodatkowe prowadzone są z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych (matematyki, chemii, fizyki, geografii oraz biologii).
Zajęcia odbywają się po lekcjach, aby umożliwić uczniom korzystanie z w/w zajęć.

Oferta szkoły jest obecnie bardzo bogata, a naszym  celem jest zapewnienie wszystkim uczniom   równych  szans w pokonywaniu trudności w nauce.

Nauczyciel

Przedmiot