Bal Wszystkich Świętych

Wielu świętych oraz błogosławionych, anielski orszak to goście balu, który odbył się 31 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku. Pojawiła się św.Jadwiga, św.Faustyna, św.Florian, św. Dominik Sawio, św.Franciszek z Asyżu, królowie, św. Mikołaj, który rozdawał słodkie prezenciki oraz wielu innych mieszkańców Nieba.

Gospodarze balu bł.ks.Michał Sopoćko (ks.Michał Szuba) Joanna Beretta Mola (Joanna Koguciuk) oraz św.Barbara (Barbara Kawa) zadbali oto aby atmosfera balu była wyjątkowa.

Młodzież z Caritasu swoim udziałem w balu zainaugurowała działalność tej organizacji w naszej szkole. Przygotowali dekoracje, oraz słodki poczęstunek (wielkie podziękowania składamy p.Elżbiecie Stadnickiej oraz p.Ewie Michalskiej za przepyszne ciasta).  Zabawa, piosenki, wspólne rysowanie aniołków, film o św. Janie Pawle II to tylko niektóre z atrakcji naszego balu . Cały czas towarzyszyła nam wspaniała atmosfera i radość z tego, że mamy wielu orędowników w Niebie, od których możemy się wiele nauczyć. Każdy z nas jest bowiem powołany jest do świętości, która jest najważniejszym celem życia każdego chrześcijanina. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie za przepiękne stroje i do zobaczenia za rok na kolejnym Balu Wszystkich Świętych, który mamy nadzieją stanie się doroczną tradycją!