Dzień Otwarty Szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie serdecznie zapraszają rodziców oraz uczniów klas VI, którzy w przyszłym roku szkolnym będą uczęszczali do gimnazjum na organizowany w naszej szkole „Dzień Otwarty Szkoły” w dniu 9 maja. Tradycyjnie staramy się przybliżyć uczniom i rodzicom działalność naszej placówki, która swoją opieką, wychowaniem i edukacją obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym, w szkole podstawowej oraz w gimnazjum.

Nasza szkoła jest nowoczesna i dostosowana do potrzeb uczniów. Uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, mający problemy w nauce oraz uczniowie niepełnosprawni objęci są  pomocą psychologiczno-pedagogiczną.

Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych. Rozwijamy talenty i zainteresowania uczniów, którzy są laureatami wielu konkursów i olimpiad. Organizujemy liczne wyjazdy na wycieczki, obozy, biwaki oraz na zieloną szkołę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Program Dnia Otwartego

1.Spotkanie gości i uczniów klas VI z Panią Dyrektor Aliną Prus godz. – 8.30 –9.00

2.Zapoznanie się uczniów oraz poznanie infrastruktury szkoły – 9.00-9.30

3.Gminny Turniej Piłki Ręcznej – 9.30-10.30