Świąteczne Anioły

Świąteczne Anioły - 16.12.2015 r.

W grudniu 2015 r. ogłoszono cykliczny, międzyszkolny konkurs plastyczny pt. "Świąteczne Anioły". W konkursie wzięły udział następujące placówki: Przedszkole Samorządowe w Dorohusku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dorohusku, Szkoła Podstawowa im. ppł. J. Szatowskiego w Świerżach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Chełmie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Chełmie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Włodawie, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Dorohusku.

Komisja konkursowa oceniała prace wg. następujących kryteriów: oryginalności, pomysłowości, estetyki i samodzielności wykonania. Wszystkim przedszkolakom biorącym udział w konkursie przyznano wyróżnienia. W kategorii wiekowej Szkoła Podstawowa wyróżnienie przyznano Markowi Błaszczukowi z naszej szkoły.

Organizatorzy:
Edyta Podkańska