DZIEŃ DOBRA

DZIEŃ DOBRA to radosne święto pomagania – wyjątkowy czas dla wolontariuszy i wszystkich, którzy uczestniczą w dziełach miłosierdzia Caritas!

To dzień, w którym szczególnie dostrzegamy, że dobro jest w nas, że #DobraJestWięcej! IDEE MIŁOSIERDZIA zamieniamy na SPOTKANIE z drugim człowiekiem. Ten wyjątkowy dzień przeżywaliśmy w kaplicy Bożego Miłosierdzia w Michałówce na najważniejszym spotkaniu z Jezusem Miłosiernym podczas Eucharystii. Po Mszy Świętej wolontariusze rozdawali wszystkim uczestnikom liturgii: Boże krówki, obrazki Jezu ufam Tobie oraz cytaty z dzienniczka Św. Faustyny. Ufamy, że Boże Miłosierdzie będzie spływało na naszą wspólnotę i wszystkich ludzi na całym świecie. Jezu ufamy Tobie.