Kartka Świateczna - Przyroda Malowana

Dnia 15 grudnia 2015 r. w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie miało miejsce posiedzenie komisji konkursowej w składzie:

1. Justyna Jędruch – dyrektor Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie
  2. Ryszard Suszyński – kierownik Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego w Brzeźnie
  3. Alicja Oleszczuk – artystka, członek Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie
  4. Agnieszka Perestaj – nauczycielka przedmiotów zawodowych na kierunku technik architektury krajobrazu w Zespole Szkół Budowlanych w Chełmie.

Na nasz adres napłynęło 678 prac konkursowych. Prace, które spełniały kryteria regulaminu zostały podzielone na 4 kategorie:

1. Kategoria I – dzieci z klas „0 - III” szkół podstawowych,
  2. Kategoria II – uczniowie klas „IV – VI” szkół podstawowych
  3. Kategoria III – młodzież gimnazjalna, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,
  4. Kategoria IV – dorośli

Po wyczerpującej selekcji wybrano najładniejsze kartki w każdej z kategorii. Wybrane prace oceniane były za pomocą specjalnych kart ocen. Każda praca podlegała indywidualnej analizie członków komisji pod względem wartości estetycznych, oryginalności pomysłu i sposobu wykonania oraz obecności elementów przyrodniczych i k"KARTKA ŚWIĄTECZNA – PRZYRODĄ MALOWANA” - WYNIKI KONKURSUrajobrazowych. Laureatami konkursu zostali uczestnicy, którzy uzyskali najwyższą sumę punktów.

Uczniowie naszej szkoły zajęli nagrodzone miejsca w kat. III.

Ilość ocenianych prac w tej kategorii: 50

Zwycięzca konkursu: Justyna Gągął z Moniatycz (108 punktów)

Wyróżnienia: Paulina Romanowska z Lubartowa (94 p.), Jakub Baryta z Krzemienia Pierwszego (93 p.), Magdalena Morzęta z Lubartowa (88 p.), Weronika Koguciuk z Dorohuska (85 p.), Marek Błaszczuk z Turki (80 p.).

Marek dyplom