Rodzinny konkurs na najpięknieszą pisankę

Dnia 4 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Dorohusku odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkurs na najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną.

Komisja konkursowa w składzie: dyrektor Jarosław Wójcicki, vicedyrektor Anna Grzywna, ks. Witold Gąciarz oraz p. Joanna Szaluś- Sawa wyłonili zwycięzców. Laureatami w kategorii przedszkola oraz klas 0 zostali: Kozyrska Hanna, Sarzyński Piotr, Borys Suchocki, Blanka Kot, Jakub Śladecki. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali Wojciech Rup, Magdalena Wichniewicz, Lena Pendel, Paula Walczuk, Nela Lisiecka, Wiktoia Skoczylas, Dominika Włodarczyk, Kornelia Skoczylas, Stelmaszczuk Marcel, Karolina Ruszkiewicz, Brayan Soborski, Zuzia Ślusarczyk. W kategorii klas I-III laureatami zostali: Adam Dubiel, Alan Sacawa, Julia Borowik, Ksawier Nazaruk. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Maja Pendel, Ksawery Kowalski, Katarzyna Hajduk, Kuba Pedo, Ślusarczyk Szymon, Luiza Chomiarczuk, Patryk Karwan, Ślusarczyk Nikola. Serdecznie gratulujemy.