Jabłkowa bomba witaminowa

Uczniowie naszej szkoły jedzą jabłka zimą. Mają ich pod dostatek, dzięki pani Dyrektor, która zgłosiła szkołę do takiej formy pomocy oraz naszemu darczyńcy.
Firma Pani Agnieszki Grabiec dwukrotnie dostarczyła transport jabłek dla naszej szkoły.
Wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne oraz dyrekcja szkoły ZSO w Dorohusku składają serdeczne podziękowania pani Agnieszce Grabiec za pyszne jabłka przekazane naszym uczniom.

Wszyscy wiemy, jak cennym źródłem witamin są nasze polskie jabłka i ile korzyści przynosi ich jedzenie. Są one podstawowym i dostępnym składnikiem pokarmowym, dzięki któremu nasze dzieci mogą się prawidłowo rozwijać.

Ich regularne spożywanie zabezpiecza przed infekcjami, których obecnie jest niemało. Więc możemy śmiało powiedzieć, że my się grypie nie poddamy, bo jabłuszka co dzień mamy.