WALENTYNKI 2023

Walentynki to doskonały czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka. Zdarza się, że w codziennym życiu zapominamy powiedzieć drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Dzień Świętego Walentego to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. Przy okazji tego święta mamy doskonałą okazję, aby przypomnieć dzieciom co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać.

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie klas 0-III, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej własnoręcznie wykonywali serduszka i kartki , które rozdawali w klasach  w czasie zajęć lekcyjnych w dniu walentynek. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym.

Dla wszystkich uczniów przygotowana została fotobudka, w której można było wykonać sobie zdjęcie z bliską osobą.