Bal Wszystkich Świętych

Dnia 27 października 2022r. odbył się w naszej szkole Bal Wszystkich Świętych.

Uczestniczyli w nim uczniowie z klas 0-III. Przesłaniem balu były słowa: ,,Każdy może być święty, jeśli tylko chce".
W tym roku dzieci przebierały się za Świętych, których wcześniej wylosowali. Wolontariusze SKC zajęli się oprawą muzyczną oraz animacją zabaw. Rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszy strój i rymowankę o świętym. Komisja w składzie: wicedyrektor- Anna Grzywna, Ks. Grzegorz Kiciak, Władysława Skoczylas, Małgorzata Oleszczuk wyłoniła laureatów za najpiękniejszy stój. Nagrody otrzymali:
I miejsce: Marysia Karsznia - Św. Cecylia,
II miejsce: Natalia Chmielewska – Św. Teresa z Kalkuty,
III miejsce: Ksawier Nazaruk - Św. Stanisław. Wyróżnienia otrzymali: Weronika Witkowska - Św. Weronika, Wojciech Rup - św. Michał Archanioł, Paulina Ruszkiewicz - Maryja, Julia Borowik - św. Dorota, Karolina Plewa - bł. Karolina Kózkówna.
W kategorii na rymowankę:
I miejsce zdobył Wiktor Kogut,
II miejsce: Dominika Włodarczyk
III miejsce: Aleksandra Kornijczuk
oraz wyróżnienia: Natalia Mazurek, Pola Sinkowska, Maja Stocka, Olaf Adamiec, Milena Duda.
Każdy uczestnik balu otrzymał upominek. Była zabawa, taniec, śpiew, a przede wszystkim radość, iż mamy tylu świętych, naszych orędowników w niebie. Dziękujemy również, a może przede wszystkim rodzicom, babciom, którzy przygotowali wspaniałe stroje. Bez Was nie byłoby tego balu! Dziękujemy p. Beacie Soczyńskiej za fotorelację. Do zobaczenia za rok