Wspomnień Czar.

To był wspaniały, cudowny czas.

Wakacje w Poroninie.  Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych nad rzeką Poroniec, warsztaty różańcowe, wyprawy w góry, spacer Doliną Kościeliską, warsztaty z bacą w Murzesichle, Hala Gąsienicowa, Czarny Staw, Rusinowa Polana, Eucharystia w sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach, aquapark w Zakopanem, Gęsia Szyja, wodospad Wielka Siklawica, modlitwa w najstarszym kościele w Zakopanem, Krupówki, kaplica Jaszczurówki, droga krzyżowa z własnoręcznie wykonanymi krzyżami , konkurs "Mam talent". Dziękujemy opiekunom i wszystkim ludziom, którzy mają wielkie serca, dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w tych koloniach. Wyjazd był nagrodą za zajęcie II miejsca w konkursie „MAM TĘ MOC!”, którego organizatorem była Caritas Archidiecezji Lubelskiej.