Rezultaty

Rezultaty projektu

Już za nami działania związane z realizacją projektu „ PRZYSTANEK KULTUROWO- wyjazdy młodzieży do Grecji”. W ramach projektu  osiągnęliśmy następujące rezultaty niematerialne:

-wiedza i doświadczenie zdobyte przez uczestników projektu i zespół projektowy,

-większa świadomość kulturowa i tolerancja uczestników i osób zaangażowanych w projekt,

-lepsze umiejętności językowe uczestników wyjazdu,

-większa mobilność uczestników projektu,

-stabilniejsze partnerstwo międzynarodowe, bliższe relacje między partnerami.

Upowszechniając rezultaty, dotarliśmy do całej społeczności lokalnej skupionej wokół naszej szkoły oraz do przedstawicieli szkół z naszego powiatu.

W ramach projektu osiągnęliśmy następujące rezultaty materialne:

-słowniczki kulturowe polsko -angielsko- greckie (przygotowane przez uczniów na podstawie doświadczeń wyniesionych z udziału w projekcie),

-materiały prasowe m.in.  opublikowane w „Dorohusk-info”- naszym gminnym portalu informacyjnym,

-prezentacje multimedialne o projekcie,

-wystawa konkursu fotograficznego „Kulturowo w obiektywie”,

-broszura „Kulturowo to jest to!”.

Oprócz tego zdobyliśmy wspaniałe wspomnienia, które już na zawsze pozostaną w naszych sercach.

O tym, że warto uczyć się języków obcych, przekonaliśmy się na własnym przykładzie. Zapraszamy do udziału w kolejnym projekcie, którego realizacja rozpocznie się niebawem.