Dzień Edukacji

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13. października na hali sportowej naszej szkoły świętowaliśmy uroczyście kolejną rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej.

Z tej okazji akademię poprowadziła Przewodnicząca SU Wiktoria Oleszczuk, a w obecności pocztu sztandarowego, zaproszonych gości oraz uczniów i nauczycieli w imieniu Wójta Gminy Dorohusk nagrody zasłużonym nauczycielom wręczyła Sekretarz pani Katarzyna Rafalska, a następnie Dyrektor pan Jarosław Wójcicki. Nie zabrakło także miłych podziękowań i życzeń od Rady Rodziców i oczywiście uczniów.

Znakomita większość uczniów klas czwartych oraz Dagmara i Patrycja z siódmej klasy uczcili święto specjalnie przygotowanym montażem literacko – muzycznym. Z przejmującą szczerością i wielkim staraniem, czasem żartem, młodzi recytatorzy wyrażali swoją wdzięczność pedagogom, dziękowali obsłudze i dyrekcji.

Wyjątkowo zachwycił występ Patryka Hawryluka z 4a, który już dostał propozycje angaży w wielkich produkcjach szkolnych. Jak zwykle nie zawiodła też Dagmara z siódmej klasy.

Gratulujemy talentu naszym uczestnikom.

Małgorzata Wierzbicka