Pierwszy Dzień Wiosny

W poniedziałek 21 marca Samorząd Uczniowski w naszej szkole w związku z Pierwszym Dniem Wiosny przygotował ciekawe atrakcje. Od trzeciej godziny lekcyjnej Małgorzata Waleczek i Tomasz Dyczko poprowadzili międzyklasowy turniej ,,Jaka to melodia?" Uczniowie reprezentujący poszczególne klasy mieli odgadywać tytuł i wykonawcę prezentowanych fragmentów znanych przebojów muzycznych. Wg uczestników i widowni zadanie było dość trudne. Wygrała klasa 8b. Drugie miejsce - 4b, a trzecie - 5b. Gratulacje. Drużyny klasowe mogli wspierać wychowawcy.   Następnie młodzież rywalizowała w turnieju piłkarskim. Tu również było wiele emocji. W kategorii klas 7 -8 bezkonkurencyjna była klasa- 8a. II miejsce - 8b i III miejsce - 8c. W kategorii klas 4 - 6 zwyciężyła klasa - 6a. Kolejne miejsca na podium- 5a oraz 4a. Zwycięskie klasy otrzymały dyplomy i słodkie prezenty od Rady Rodziców.