Dzień Edukacji

14 października 2021 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą zaszczycili swą obecnością przedstawiciele władz gminnych , a także Rady Rodziców. Po części oficjalnej poprowadzonej przez dyrektora szkoły, pana Jarosława Wójcickiego, w trakcie której zostały wręczone nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagrody Wójta Gminy Dorohusk oraz Nagrody Dyrektora, doceniając w ten sposób wybitne osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze, zaangażowanie w kształtowanie pozytywnego i przyjaznego wizerunku szkoły, nowatorstwo działań edukacyjnych. Piękne słowa podziękowań i  życzeń dalszych sukcesów we wszystkich sferach działania padły także ze strony Rady Rodziców. Następnie odbyła się część artystyczna, w której o „siewcach prawdy, mądrości, dobra i szlachetności” słowami polskich twórców swoją wdzięczność wyrażali  nasi uczniowie, przygotowani przez nauczycieli: Marzenę Grzywnę, Halinę Mysakowską, Urszulę Gajewską,Marcina Watrasa i Dariusza Prusa.