Dziękujemy Wam Nauczyciele

Trudno znaleźć słowa, które były by dość piękne, aby podziękować Wam za Waszą pracę, poświęcenie, za serce i miłość. Nasze podziękowanie to wdzięczność, to obietnica, że dzięki Wam wyrośniemy na ludzi. Obiecujemy to, bowiem jak pisał filozof Alfred Capus ,,Być człowiekiem to już bardzo dużo.” Składamy gorące życzenia i podziękowania matematykom, fizykom, chemikom, geografom, historykom, wuefistom i całemu gronu pedagogicznemu.

Kłaniamy się nisko wszystkim nauczycielom. To Wy obok naszych rodziców, kształtujecie nasze serca i umysły. To Wy troszczycie się o naszą przyszłość i nasze życie. Dziękujemy Wam za to. Dziś wasze święto i tak jak nigdy, właśnie dziś, skupiamy nasze myśli wokół Was. Tak jak nigdy pragniemy Wam powiedzieć o naszej miłości! Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy! My tylko tak szorstko wyglądamy, ale w naszych piersiach biją gorące serca. To one Wam dziękują, za dar najpiękniejszy. Za wiedzę. To dzięki Wam, szanowni Pedagodzy. Czego Wam życzyć w Dniu Waszego Święta? Bądzcie zdrowi i zadowoleni z pięknej pracy, którą wykonujecie i bądzcie zadowoleni z nas. Nie zaznawajcie kłopotów i trosk, bądzcie pogodni i uśmiechnięci. Niech Wam nie zakłóca snu reforma oświaty. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego. Dziękujemy Wam Nauczyciele, Wychowawcy i z całego serca życzymy sto lat i pomyślności!