Biwak harcerski w Dorohusku

Harcerski sezon biwakowy rozpoczęty! W dniach 28-29 maja odbył sie biwak harcerski.

Długo czekaliśmy na tę chwilę! Nareszcie można biwakować! Harcerze nie namyślali się długo  :-) W dniach 28-29 maja b.r. spotkali sie w szkole w Dorohusku na biwaku.  Najpierw wybraliśmy się na rajd pieszy nad rzekę Bug. Jak wspaniałe było znowu razem wędrować! Następnie zabraliśmy się za robienie pizzy, która wyszła przepyszna!  Wykonaliśmy również Niebieskie Wyzwanie jako znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. Oglądaliśmy też film "Miłość pisana Braillem" i próbowaliśmy odczytywać pismo Brailla. Nie obyło się też bez podchodów i turnieju harcerskiego. Druhenki z zastępu „Leśne echa”, które kończą już szkołę podziękowały druhnie drużynowej piekąc wspaniały i przepyszny tort!!! Ten biwak na długo zapadnie w naszą pamięć, bo był szczególny ze względu na to, jak długo nie niego czekaliśmy. Na te nasze zabawy harcerskie, tańce (belgijka!), długie rozmowy prawie do świtu... Bardzo nam tego brakowało, żeby znowu poczuć radość bycia drużyną :-)